Pajūrio naujienos
Help
2018 Gruodis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 99 %
Naktį-4°C debesuotumas 46 %
Apklausa

„Pajūrio naujienos“ kviečia išrinkti 2018-ųjų Metų žmogų

Edita GLIOŽERIENĖ
Gintautas POGOŽELSKAS
Paulius VANIUCHINAS
Ričardas JOVAIŠA
Arvydas BALSEVIČIUS
Eugenija DANIUK
Nerijus GEDMINAS
Antanas BLUŽAS
Janina LUKAUSKIENĖ
Apklausa

Ar pritartumėte, kad Kretingos turgus būtų iškeltas prie vandens bokšto?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos veteranams – Masinio futbolo taurė

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2017-10-13
Lietuvos senjorų 50+ pirmenybėse Kretingos futbolo klubo „Veteranas“ komanda, iškovojusi Masinio futbolo asociacijos taurę: priekyje (iš kairės) Kęstutis Bričkus, Rimantas Macius, Artūras Stanevičius, Algis Einikis, Algis Kreivys; stovi Laimutis Aukselis, Viktoras Budrys, Gerimantas Ringys, Žydrius Černeckis, Rolandas Bružas, Arvydas Štrimaitis.

Kaune finišavo Lietuvos senjorų 50+ mažojo futbolo „8×8“ varžybos, iš kurių Kretingos futbolo veteranai sugrįžo iškovoję Lietuvos masinio futbolo asociacijos taurę. Po ne itin sėkmingo paskutinio turo, kurio susitikimai rugsėjo mėnesio pradžioje buvo surengti Kretingoje, kretingiškiai liko be didžiojo finalo, tačiau dar galėjo pakovoti dėl V-VIII v., arba Masinio futbolo asociacijos taurės.

Pusfinalio rungtynes Kretingos „Veteranas“ žaidė su FK „Druskininkai“ komanda ir laimėjo 5:1. Įvarčių autoriai – Algis Einikis ir Laimutis Aukselis – po 2, Viktoras Budrys – 1.

Kitos pusfinalio rungtynės tarp „Klaipėdos veteranų“ ir FK „Karmėlava“ komandų taip pat baigėsi rezultatu 5:1 klaipėdiečių naudai. Tad finale kretingiškiai varžėsi su klaipėdiečiais ir, pasibaigus rungtynių laikui, rezultatas buvo lygus – 1:1. Kas taps Masinio futbolo asociacijos taurės laimėtoju, lėmė baudiniai. Po jų serijos 3:2 nugalėjo Kretingos FK „Veteranas“. Geriausio mūsų komandos žaidėjo prizą pelnė Rimantas Macius.

Kretingos futbolo klubui „Veteranas“ finalinėse rungtynėse atstovavo Kęstutis Bričkus, Rimantas Macius, Artūras Stanevičius, Algis Einikis, Algis Kreivys, Laimutis Aukselis, Viktoras Budrys, Gerimantas Ringys, Žydrius Černeckis, Rolandas Bružas, Arvydas Štrimaitis. FK „Veteranas“ vadovas Vidas Burba apgailestavo, kad finale dėl objektyvių aplinkybių – su senjorų pirmenybių finalais sutapo ir „FK „Minija“ paskutinio LFF II lygos Vakarų zonos turo rungtynės Kretingoje – negalėjęs dalyvauti ne tik jis, bet ir Arvydas Balsevičius, Kęstutis Grušauskas, Alvydas Matula.

„Mūsų, futbolo veteranų, klubas įkurtas daugiau kaip prieš 10 metų. Kasmet šalies pirmenybėse dalyvauja ir klubui atstovauja dvi komandos – veteranų, kuriems per 35 m., ir tų, kuriems per 50 metų. Mes ne tik siekiame rezultato – futbolas mums yra bendravimas, futbolo tradicijų puoselėjimas ir tęstinumas, nes kiekvienam iš mūsų futbolas – pomėgis, ne vienas mūsų kažkada atstovavome ir rajono komandai „Minija“, kas kelia tikrai gražius prisiminimus“, – klubo veiklą įvertino V. Burba. Klubo komandos, pratęsdamos sezoną, ketina dalyvauti rajono salės futbolo pirmenybėse, įvairiuose salės futbolo turnyruose.

Lietuvos veteranų mažojo futbolo finalininkų apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas, Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas Sergėjus Slyva, Masinio futbolo asociacijos prezidentas Anatolijus Stecenko. Varžyboms pasibaigus komandų vadovai aptarė, pateikė pasiūlymus dėl kitų metų pirmenybių.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas