Kretingiškiai Stonkai – treti

• Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2007-05-29

Iš tarptautinio šeimų krepšinio turnyro Kazimiero Budrio taurei laimėti kretingiškių Stonkų šeima sugrįžo pelniusi prizininkės vardą: finalinėse rungtynėse, 66:50 nugalėjusi šiauliečių Šliogerių šeimą, Stonkų šeima iškovojo III v.

Varžyboms pasibaigus – žaidėjai ir jų šeimų nariai: pirmoje eilėje (iš kairės) – Juozas, Irenijus, Kornelijus, Skirmantas, Eimantas, Domantas, Aurimas, Saulius, Ieva; antroje eilėje – Salvijus, Donatas, Nerijus, turnyro organizatorius Kazimieras Budrys, Audrius, Gražvydas, Modesta, Rasa.

Į finalą Stonkai pateko, savo pogrupyje užėmę II v. Šliogeriai – gi nebe naujokai tarptautiniame K.Budrio šeimų turnyre – savo pogrupyje taip pat buvo antri.

Kretingiškių Stonkų šeima krepšinio turnyre dalyvavo septintą kartą. Skaičiuojant šių metų rezultatą, Stonkų šeima du kartus užėmė III v., tiek pat kartų – antrą ir triskart – I v.

Šiais metais Stonkų šeimos garbę gynė Juozas, Eimantas, Nerijus, Audrius, Donatas, Gražvydas, Salvijus, Mindaugas, Irenijus, Saulius.

Dėl objektyvių priežasčių turnyre nedalyvavo šeimos nariai Ričardas, Tomas, Arminas.

Savo pogrupyje Stonkai susirungė su Kasparavičiais iš Platelių, Skromanais iš Šeduvos bei Kačerauskais iš Jurbarko.

Būtent Kasparavičių šeima, dukart pastarųjų metų turnyro čempionė, ir pakišo Stonkams koją, kad šie dalyvautų didžiajame turnyro finale.

Kasperavičiams Stonkai pralaimėjo 8 taškų skirtumu, kitus gi varžovus – Skromanus ir Kačerauskus – atitinkamai nugalėjo 69:62 ir 73:32.

Rezultatyviausiai pogrupio ir finalinėse varžybose žaidė Gražvydas, prie pergalių nemažai prisidėjo Nerijus, Salvijus, Irenijus, Saulius, Audrius.

Stonkai, tarptautiniame šeimų krepšinio turnyre sudalyvavę po dvejų metų pertraukos, šiame turnyre ketina dalyvauti ir kitais metais.