Protestas nepasiteisino

• Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2007-05-29
Savaitgalį Kretingos motodrome įvykusias atviro Baltarusijos motobolo čempionato varžybas tarp Kretingos “Mildos” ir Baltarusijos “Azoto” sudrebino svečių pateiktas protestas dėl atseit pavartojusio alkoholio teisėjo, kretingiškio Jeronimo Mikaločiaus elgesio.
Varžybų teisėjas Jeronimas Mikaločius (kairėje) baltarusių buvo apkaltintas vartojęs alkoholį.
Protestą Baltarusijos komanda pareiškė pasibaigus antrajam kėliniui. Taigi gausiai susirinkusiems žiūrovams teko gerokai palaukti, kol prasidės trečiasis susitikimo kėlinys. Aikštėje įvykusį konfliktą Kretingos “Mildos” treneris Vaclovas Brazdeikis komentavo taip: “Svečiai iš Baltarusijos atvažiavo ne geranoriškai nusiteikę iš anksto, matyt, jausdami, kad jų laukia pralaimėjimas. Labai gerai pažįstu Jeronimą Mikaločių – jis, žaidęs motobolą 20 metų, niekuomet neleistų sau į aikštę išeiti išgėrus alkoholio. Jau po varžybų susisiekiau su Minsku (Baltarusijos sostinė –aut. past.). Pasakiau: jeigu mumis nepasitikite, atsiųskite savo komisarą – tegu jis stebi varžybas. Minskas mus nuramino – protestas nepasiteisino, varžybų rezultatas, kaip to prašė “Azotas”, - neanuliuotas”. Kretingos “Milda” savo varžovus – Baltarusijos “Azoto” motobolo žaidėjus – namų aikštėje nugalėjo 4:1. Visus 4 įvarčius į varžovų vartus pasiuntė Renatas Žiubrys. Tai – antrosios namuose pergalingai sužaistos “Mildos” varžybos. Kitas rungtynes namuose, Kretingos motodrome Kretingos “Milda” žais birželio 30 d. 17 val. ir liepos 1 d. 18 val. Motobolo naujienas galite surasti www.motobolas.lt bei atviro Baltarusijos motobolo čempionato rėmėjo – “Pajūrio naujienų” laikraščio - internetinėje svetainėje www.pajurionaujienos.com.