Sugrįžo į tarptautinių varžybų aikštę

• Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2007-05-04
Stonkų šeima (stovi; šviesūs marškinėliai) po varžybų su Silių šeima iš Šilutės.

Stonkų šeima gegužės 25-27 dienomis dalyvaus 31-osiose tarptautinėse Kazimiero Budrio taurės šeimų krepšinio varžybose, kurios tradiciškai vyksta Klaipėdoje.

Į šias varžybas Stonkai sugrįžo po dvejų metų pertraukos.

Teisę dalyvauti finalinėse varžybose Stonkai iškovojo, 86:41 laimėję atrankines varžybas prieš Silių šeimą iš Šilutės.

Taškus savo šeimos komandai pelnė: Gražvydas – 35, Irenijus – 19, Nerijus – 12, Saulius – 6, Eimantas ir Salvijus – po 5, Mindaugas – 4.

Be šių žaidėjų Stonkų šeimos bei Kretingos garbę dar pasirengę ginti Juozas, Arminas, Donatas.

Komandą subūręs Juozas Stonkus apgailestavo, jog varžybose negali dalyvauti traumą patyręs Ričardas ir užsienin išvykęs Tomas.

Vyriausi Stonkų šeimos komandos žaidėjai – 41-erių Juozas ir Arminas. Jauniausias žaidėjas – Eimantas, kuriam – 11 metų.

Stonkai K.Budrio taurės varžybose dalyvaus septintą kartą. Nė sykio komanda iš šių varžybų negrįžo be apdovanojimų: Stonkai triskart tapo čempionais ir iškovojo K.Budrio taurę, dukart užėmė III v., vieną sykį – II v.

Paskutinės šeimų krepšinio varžybos mūsų rajone buvo sužaistos 2002 m. Šešiolika sezonų vykusiose rajono šeimų krepšinio varžybose Stonkai aštuonis kartus buvo iškovoję rajono čempionų vardą.